ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Количка со дрвени блокчиња

  Количка со дрвени блокчиња

  1.290 ден

  Прекрасна количка со дрвени блокчиња со различни илустрации и форми. Количката и блокчињата се насликани со модерни водени бои. Блокчињата се дизајнирани да помогнат во развојот на моторичките вештини кај децата и да помоганат во учењето на различните форми и бои.

  Нема на залиха

  SKU: 700217351526 Категорија: Ознаки: , , , , , , ,

  Опис

  Димензии 19 x 16.5 x 6.8 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18м+

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.