ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  Количка за пазарење – LE TOY VAN

  Количка за пазарење – LE TOY VAN

  6.100 ден

  ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА

  Out of stock

  Description

  нСтилска дрвена количка за пазарење со 2 внатрешни прегради и ниво за складирање ткаенина одоздола. Посебна карактеристика: отстранлива висококвалитетна торбичка за купување и мини табла. Дополнување на колекцијата на играчки улоги Le Toy Van Honeybake. Оваа количка за купување е одлична забава и им помага на децата да ги развиваат своите социјални и говорни вештини преку игра

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.