ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Друштвена игра  >  Количка за сладолед – LE TOY VAN

  Количка за сладолед – LE TOY VAN

  12.180 ден

  • ПРЕКРАСНО ИЗГРАДЕН РЕТРО СТИЛ – Вашето дете ќе ја сака оваа количка за сладолед со покрив од ткаенина со пруги. Се одликува со лизгачка врата до замрзнатата преграда со класични вкусови на сладолед. 

  Нема на залиха

  Опис

  • ИДЕАЛНИ ЗА ИНТЕРАКТИВНА ИГРА – Децата сакаат да играат заедно со ова светло и колоритно сценарио и комбе за сладолед со улоги. Промовира креативна имагинација, социјален и јазичен развој, како и развој на препознавање бои и развој на меморија што ја поттикнува имагинацијата на вашето дете.
  • Безбедна играчка: украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките безбедносни стандарди. Со природни материјали, вклучувајќи легален квалитет што може повторно да се полни и мазно гумено дрво и разновидни техники од рачно печатење на екран со дамки од вода. Овие детални, рачно изработени играчки се уникатни и популарни кај малите раце.
  • Димензии: 46.1×70.8×10.6

  Дополнителни информации

  Димензии 46.1 × 70.8 × 10.6 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.