ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  КРЕВЕТЧЕ HAPPY 062014 БЕЛА BAMBINO

  7.990 ден

  КРЕВЕТЧЕ HAPPY 062014 БЕЛА BAMBINO

  Кол.

  Опис

  Креветчето е изработено од масивно дрво во комбинација со медијапан кај некои модели. Површински е заштитено со полиуретански нетоксичен лак со висок сјај.Висината на душекот може да се постави на 3 нивоа.Предната страница може да се монтира во две висини.
  Димензии:
  -надворешни: 1244 х 670 х 990 мм
  – димензии на просторот за душек: 1200 mm x 600 mm (душекот не е вклучен)
  -тркалца O 40 мм
  – Сите модели на креветчиња BAMBINO се атестирани по Европски стандарди EN-716-1 i EN-716-2/2008, сертификат TUV/SUD, безбедносни бои со сертификат EN 71/3.
  -Постелнината и душекот не се вклучени во цената.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.