ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Креветчиња и оградици  >  КРЕВЕТЧЕ СО 2 НИВОА ONCE UPON A TIME L3 GRAY CANGAROO

  КРЕВЕТЧЕ СО 2 НИВОА ONCE UPON A TIME L3 GRAY CANGAROO

  5.990 ден

  Мирниот сон е неопходен за здрав развој на Вашето бебе. Затоа изборот на креветчето треба да се направи многу внимателно.
  Ви го претставуваме монтажното креветче Once upon a time L3, кое е специјално дизајнирано за новороденчиња и деца до 14 кг. Благодарение на неговата можност за лесно и компактно преклопување, може да се користи не само дома, туку и лесно да се транспортира каде било.
  На овој начин ќе бидете сигурни дека Вашето малечко ќе ужива во сладок сон каде и да одите. Идеално е и за спиење и за забавни игри. Креветчето има 2 нивоа на прилагодување на висината на душекот, како и удобна подлога за пресоблекување, каде што можете да менувате пелени .
  Страничниот отвор за патент му нуди на детето удобен пристап за влез или за излез за време на играта.
  Музичката вртелешка со 4 обоени играчки ќе го привлече вниманието на бебето и ќе го забавува со часови.
  Производот е изработен од висококвалитетна ленена ткаенина и се истакнува со оригинален дизајн со мотиви од приказните.
  Креветчето има 2 тркала за лесно движење, но и можност за закочување. Доаѓа со торба за лесно носење, како и мек душек, погоден за спиење, дебел 1,5 см.

  Нема на залиха

  SKU: 066P90252205/4254 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.