ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Креветчиња и оградици  >  КРЕВЕТЧЕ СО 2 НИВОА SLEEPY TURQUOISE CANGAROO

  КРЕВЕТЧЕ СО 2 НИВОА SLEEPY TURQUOISE CANGAROO

  6.490 ден

  Преносливо креветче Мони 2013, со додаток ниво и подлога за преслекување, идеално за родители кои често патуваат.

  На залиха

  SKU: 066P001031205-4270 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Карактеристики:
  – многу е практично, лесно е за собирање и транспортирање.
  – душекот за новороденчето треба да биде на второт ниво, а просторот под душекот се користи како простор за складирање.
  – кога е детето поголемо може да се користи и како оградица за играње.
  – има дополнителен страничен џеб за играчки.
  – едната страна може да се отвора со патент за полесен пристап на детето до оградицата.
  – вклучени се 3 кадифени играчки.
  – креветчето доаѓа со вклучена подлога-душек со дебелина од 2см и торба за носење.
  Тежина: 10 кг
  Димензии на отворено креветче: Д 120 цм; Ш 60 цм
  Димензии на затворено креветче: 26 X 70 X 21 цм
  Производителот препорачува користење од 0-3 години.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.