ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Ксилофон – Конфети – Janod

  Ксилофон – Конфети – Janod

  1.190 ден

  Метален ксилофон со 12 тонови (38.5 x 16 x 4.5 cm)

  “Confetti” е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  In stock

  SKU: 3700217376048 Category: Tags: , , , , , Brand:

  Description

  Возраст: 2-5г.

  Материјал: Дрво, метал / Wood, metal

  Additional information

  Weight 1 kg
  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.