ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Кујна CANDY CHIC – Janod

  7.890 ден

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалка, 1 метална лажица, 1 метална тава со капак, метален мијалник, 2 ротирачки копчиња со звук (кога ќе го притиснете црвеното копче еднаш, се палат сијаличките за грејачите, а кога ќе ги притиснете два пати се слуша звук на вода што врие. Светлата и звукот се гасат самите по 30 секунди, или може да ги изгасите доколку стиснете на кочињата трет пат.)

  Има вкупно 6 додатоци: 1 метална лажица, 1 метална тава со капак и 3 картонски кутии за храна. Како и вистинските кујни, има 2 копчиња со звучни сигнали за вклучување на грејачите и на рерната. Рерната и бифето се со магнетни вратички.

  Висина на работната површина: 50 cm.

  Потребно е склопување.

   

  На залиха

  SKU: 3700217365547/2000 Категории: , Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Димензии 55 x 30 x 87 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.