ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Кујна МАКАРОН – Janod

  5.590 ден

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалка за 2 метални лажици, 1 метална тава, а содржи и 2 картонски кутии за храна.

  Како и вистинските кујни, има 2 копчиња за „вклучување“ на ринглите и на рерната, часовни и бифе со магнетна вратичка.

  Висина на работната површина: 50 cm.

  Потребно е склопување.

  Out of stock

  Description

  Димензии 53 x 30 x 78 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.

  Additional information

  Weight 3 kg

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.