ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Кујна МАКАРОН – Janod

  5.590 ден

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалка за 2 метални лажици, 1 метална тава, а содржи и 2 картонски кутии за храна.

  Како и вистинските кујни, има 2 копчиња за „вклучување“ на ринглите и на рерната, часовни и бифе со магнетна вратичка.

  Висина на работната површина: 50 cm.

  Потребно е склопување.

  На залиха

  SKU: 3700217365677/1965 Категории: , Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Димензии 53 x 30 x 78 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Тежина 3 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.