ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Кујни и додатоци  >  Кујна од дрво – ПЕРДУВ – Janod

  Кујна од дрво – ПЕРДУВ – Janod

  5.590 ден

  Работата во кујната почнува! Правиме совршен оброк за мама и тато и за нашите другарчиња! Со овој прекрасен кујнски сет, децата ќе уживаат да ја играат улогата на готвачи и да создаваат сопствени јадења. За да им помогне да станат одлични готвачи, оваа кујна, изработена од природно дрво и украсена во сина и сива боја, доаѓа со неколку додатоци, вклучувајќи: куки за закачување на лажицата за шпагети и металната шпатула, метално тенџере и 2 картонски кутии со храна: тестенини и сирење.

  Двете ротирачки копчиња за вклучување на ринглите произведуваат звуци како и вистинските шпорети.Оваа детска кујна е опремена и со рерна, бифе со магнетна врата, мијалник од нерѓосувачки челик и часовник.

  Украсена е со со нежни мотиви од пердуви.

  Висина на работната површина: 50 см

  Димензии:53 x 30 x 78 см.

  Потребно е склопување.

  Наменета е за возраст од 3 години и понатаму.

  На залиха

  SKU: 3700217366087 Категории: , Ознаки: , , , , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.