ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Кујни и додатоци  >  Кујна за надвор – Hape international

  Кујна за надвор – Hape international

  10.850 ден

  За возраст од 3 години и понатаму

  Уживајте во сонцето и свежиот воздух со вашите малечки, додека се преправаат дека готват храна со лисја, камења и кал, или пак садат цвеќе или зеленчук во саксиите

  ● Издржливото дрво што се користи за изработка на оваа гарнитура за играње на отворено, гарантира дека таа ќе трае долго време – низ генерациите

  Оваа цврста и исклучително квалитетна кујна за на отворено, е опремена со многу додатоци што вашето дете може да ги користи за игра и убаво поминато време надвор. Може дури и да одгледува растенија во висечките саксии. Кујната вклучува функционален резервоар за вода и мијалник.

  Направена од цврсто дрво, оваа кујна е направена имајќи ги предвид временските услови – без разлика на годишното време, таа ќе биде стабилна и подготвена за игра.

  Големина: 77 x 46 x 99 cm

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.