ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Куќичка за кукли – Janod

  Куќичка за кукли – Janod

  6.790 ден

  Димензии 41 x 30 x 54 cm
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 3-8 г.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217365813-1977 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Фантастична дрвена куќичка за кукли, којашто е декорирана со мебел. Сè што е потребно е децата да ги отворат вратите и да почнат да креираат нивни сопствен свет и да создаваат сопствени приказни. Практичните врати се магнетни, а за полесен пристап до собите може да се отвори и кровот .

  Содржи 11 предмети за опремување на куќата: шкаф со врати што се отвораат, кревет со постелнина, масичка за тоалета, бања, софа, ламба, маса, 2 столчиња и кујна.

  Составувањето на куќичката е многу едноставно.

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.