ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Едукативни играчки  >  Le Toy Van – Petilou Wooden Gears & Cogs „Busy Bee Learning“

  Le Toy Van – Petilou Wooden Gears & Cogs „Busy Bee Learning“

  1.192 ден

  Уште една прекрасна, едукативна дрвена играчка од Le Toy Van.
  
  Светла и убаво илустрирана опрема поставена на тема пчели и цвеќиња. Комплетен со 7 отстранливи 
  делови, овој сет им овозможува на најмалите да го разберат механизмот на запчаницитe.
  
  Поддржува когнитивен развој и препознавање на бои. Одлична играчка за рано учење.
  
  Ш: 210 мм В: 210 мм В: 38 мм
  
  Погоден за возраст од 12+ месеци

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.