ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  LEMON TOP

  280 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: BF034U/4249 Категории: , Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Во Лонџи толку многу сакаме овошје што решивме да ги направиме поздравите вртежи на светот: со овошје!

  Витамински играчки за секого, без никаква контраиндикација! Изработени од дрво, лакирани во многу светли бои, кои се вртат

  и се вртат…

  Материјал: Бои за дрво и овошје

  Големина 6 x 5 cm.

   

  1 преглед за LEMON TOP

  1. Babyshop.mk

   edno e a vikase 2 na zaliha

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…