ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Останато  >  ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО BABY JEM

  ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО BABY JEM

  Original price was: 450 ден.Current price is: 344 ден.

  ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО BABY JEM

  In stock

  SKU: 900342 Category: Tags: , ,

  Description

  • Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облека при секој оброк .
  • Идеални се за користење во секој момент.
  • Лесно и брзо се одржуваат .
  • За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
  • Димензии на производот : 40×37 cm.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.