ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Додатоци за бебешка опрема  >  ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО BABY JEM

  ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО BABY JEM

  344 ден

  ЛИГАВЧЕ ХАГ МЕ РОЗЕВО BABY JEM

  На залиха

  Кол.
  SKU: 900342 Категорија: Ознаки: , ,

  Опис

  • Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облека при секој оброк .
  • Идеални се за користење во секој момент.
  • Лесно и брзо се одржуваат .
  • За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
  • Димензии на производот : 40×37 cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.