ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Лизгалки  >  ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO PINK 180cm 18010 MONI GARDEN

  ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO PINK 180cm 18010 MONI GARDEN

  9.890 ден

  Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри.

  Кол.
  SKU: 066HBS1801003 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO PINK 172cm 18010 MONI GARDEN
  Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри.
  Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината ,во повеќе бои.
  „ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми.

  Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата.
  180x70x105 см

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.