ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  LOOK! I’M BIG PUZZLE

  LOOK! I’M BIG PUZZLE

  1.290 ден

  „Види, јас сум голем, не толку голем како мама. Да! Наскоро ќе бидам како неа“
  
  5 сложувалки од 4 парчиња за да може најмалиот од куќата да набљудува и да си игра со малиот и 
  големиот концепт.

  Нема на залиха

  SKU: PZ007U/4238 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрации Queralt Armengol
  • Возраст 3-6 години
  • 20 парчиња
  • Материјал FSC и рециклиран картон 
  • Пакување: цврста картонска кутија
  • Големина на пакување 19 x 19 x 8 cm.
  • Тежина 565 g.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.