ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Едукативни играчки  >  Магнетен конструктор со фосфоресцентни делови (25 елементи) – Geomag

  Магнетен конструктор со фосфоресцентни делови (25 елементи) – Geomag

  1.190 ден

  Комплетот содржи 25 елементи: 12 фосфоресцентни магнетни стапчиња, 12 метални сфери и 1 квадратен панел за декорација и за зацврстување на конструкцијата.

  Содржи и 1 кутија за чување на стапчињата и сферите, којашто е со џебна големина и може да ја носите со себе.

  Наменета е за возраст од 3 до 99 години. 100% изработена од рециклирана пластика.

  Содржи и брошура со примери и инструкции.

  Едукативни придобивки:

  ● Ги подобрува фините моторички вештини

  ● Го стимулира раното учење

  ● Ги поттикнува фантазијата и креативноста

  Нема на залиха

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.