ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Магнетни книги и едукативни книги  >  Магнетна книга – Англиската азбука

  Магнетна книга – Англиската азбука

  Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

  Опис

  Едукативна магнетна игра за учење на англиската азбука. Направена е од 26 илустрирани магнети и 116 магнети со букви. Откако ќе ја отвори книгата, задачата е детето правилно да го напише илустрираниот збор.

   

  Димензии 19 x 4 x 26 cm
  Материјал Картон • Cardboard
  Возраст 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…