ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Магнетни книги и едукативни книги  >  Магнетна книга – Принцези

  Магнетна книга – Принцези

  1.150 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217327255 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Едукативна магнетна игра со принцези. Направена е од 55 илустрирани магнети и 7 картички. Откако ќе ја отвори книгата, задачата е детето со магнети да ја направи истата илустрација како на картичката.

  Димензии: 19 x 4 x 26 cm
  Материјал: Картон • Cardboard
  Возраст: 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.