ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Магнетна книга – Принцези

  1.150 ден

  In stock

  Кол.

  Description

  Едукативна магнетна игра со принцези. Направена е од 55 илустрирани магнети и 7 картички. Откако ќе ја отвори книгата, задачата е детето со магнети да ја направи истата илустрација како на картичката.

  Димензии: 19 x 4 x 26 cm
  Материјал: Картон • Cardboard
  Возраст: 3-8 г.

  Additional information

  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.