ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Магнетни книги и едукативни книги  >  Магнетна книга – Танграм

  Магнетна книга – Танграм

  978 ден

  Магнетна игра – танграм. Со оваа игра детето ќе може да ги реди делчињата и да прави различни форми. Направена е од 43 илустрирани магнети и 30 картички. Откако ќе ја отвори книгата, задачата е детето да ја направи формата што е илустрирана на картичката.

  Оваа игра ги поттикнува детската имагинација и креативност на многу забавен начин.

  Димензии 19 x 4 x 26 cm
  Возраст 3-8 г.

  На залиха

  SKU: 3700217327200 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  ма

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…