ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Магнетни книги и едукативни книги  >  Магнетна книга – Животни

  Магнетна книга – Животни

  1.150 ден

  Нема на залиха

  SKU: 3700217327231 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Магнетна игра со животни. Со оваа игра детето ќе може да ги реди делчињата и да ги прикажува различните животни. Направена е од 30 илустрирани магнети и 10 картички. Откако ќе ја отвори книгата, задачата е детето со различните магнети да го направи животното коешто е илустрирано на картичката.

  Оваа игра ги поттикнува детската имагинација и креативност на многу забавен начин.

  Димензии 19 x 4 x 26 cm
  Материјал Картон • Cardboard
  Возраст 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…