ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Ранци и куфери  >  Мек ранец МАГАРЕТО ИГНАС – Lilliputiens

  Мек ранец МАГАРЕТО ИГНАС – Lilliputiens

  SKU: 5414834844818 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Запознајте го магаренцето Игнас, веселиот придружник во авантурите на вашето дете!

  Ова слатко меко ранче има мека кадифена глава и сино карирано палтенце. Неговата дива грива и убавите зелени чизми го надополнуваат неговиот весел изглед.

  Овој ранец е идеален за излети, за во градинка или за други активности. Тој ќе биде верен придружник на вашето малечко, коешто повеќе нема да може без него!

  Состав: 100% полиестер. Внатрешност: 100% рециклиран полиестер – GRS Сертификат

  Димензии: 28 x 4 x 26 cm

  Одржување: се пере во машина на 30°C

   

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.