ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Меки играчки  >  Мека играчка НОСОРОГОТ МАРИУС – Lilliputiens

  Мека играчка НОСОРОГОТ МАРИУС – Lilliputiens

  1.590 ден

  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на видот и слухот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата

  Дали некогаш сте виделе толку сладок носорог? Носорогот Мариус е тука да го утеши вашето малечко и да му даде огромни прегратки. Тој не е само обично плишано животно, тој ќе му биде најдобриот другар детето со години. Шарен и мек, Мариус ќе го чува бебето додека спие а може да го придружува и во градинката.

  Направен од различни материјали и текстури, овој носорог ќе ги воодушеви и децата и возрасните во убавата кутија, идеална за подарок.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 5414834830880 Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  Димензии: 27x10x9cm

  Одржување: Може да се пере во машина на 30°.

  Материјал: полиестер.

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.