ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра, Кујни и додатоци  >  Метален сет за чај – Janod

  Метален сет за чај – Janod

  1.750 ден

  На залиха

  SKU: 3700217365967 Категории: , Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Овој, многу елегантен сервис за чај, е идеален за послужување на вкусна закуска. Дечињата ќе уживаат во играта, послужувајќи ги со чај и со вкусни “колачи“ другарчињата и семејството.

  Сервисот содржи 15 метални и дрвени додатоци.

  материјал: дрво,метал / Wood, metal;

  димензии: 22 x 22 x 2 cm;

  воздраст: 3-8г.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.