ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  MICROP 600 PCS WORLD- Longji

  MICROP 600 PCS WORLD- Longji

  990 ден

  Нашата планета е полна со мали и големи детали што можете да ги најдете во оваа 
  микросложувалка од 600 парчиња.

  На залиха

  SKU: PZ201U Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрација Carmen Saldaña
  • Години  14+ years old
  • Материјал FSC хартија од рециклиран картон
  • Пакување: цврста картонска кутија
  • Големина 20 x 30 cm
  • Големина на пакување14,5 x 14,5 x 3,5 cm

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.