ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Микроскоп за во природа – Hape International

  2.150 ден

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Со ово џебен микроскоп, малите истражувачи ќе можат да ѕирнат и во најситните детали во природата. Со зголемување до 120 пати и со вграденото LED светло, овој микроскоп е совршен за откривање на чудесниот свет на растенијата.

  За да работи светлото, потребна е 1 ААА батерија (Не е вклучена во комплетот).

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.