ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  МОЕТО ПОДВИЖНО АТЕЛЈЕ – HAPE

  МОЕТО ПОДВИЖНО АТЕЛЈЕ – HAPE

  2.590 ден

  Оваа пренослива табла ги држи малите уметници зафатени со часови. Едната страна е магнетна за пишување со маркер, а другата страна е црна, за пишување со креди. Вклучува: двострана табла со држач, 2 креди, 1 бришач, 1 парче магнетна дрвена форма.
  Кол.
  SKU: 6943478010031 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.