ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Мојата магнетна градина – Janod

  1.290 ден

  Магнетна игра со 70 магнети и двостран постер.

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Со оваа магнетна дрвена табла, којашто може и да се закачи на ѕид, вашето дете ќе може да состави разнобојна градина! Вклучува 70 магнети, коишто ќе ја поттикнат фантазијата додека детето ги учи имињата на овошјата и зеленчукот. Содржи и двостран едукативен постер на 6 јазици.

  Материјал: дрво;

  Димензии: 42 x 0,7 x 29,7 cm;

  Возраст: 3-6 г.

   

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…