ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Музички сет – Конфети – Janod

  Музички сет – Конфети – Janod

  2.170 ден

  Сет со 4 музички инструменти:

  1 Метален ксилофон со 8 тонови (25 x 12 x 4,5 cm)

  1 Дајре (15 x 15 x 4,5 cm)

  1 Флаута (должина 31 cm)

  1 пар кастанети (6 x 6 x 2 cm)

  “Confetti” е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217376000 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 2-5 г.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.