ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  MY CITY STICKERS

  450 ден

  Комплет од 150 отстранливи налепници на транспортни возила со различни знаци, куќи, растенија, дрвја, патишта и сообраќајни знаци за да го изградите градот од вашите соништа на

  Нема на залиха

  SKU: AC004S06/4168 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Teresa Bellón
  Возраст: од 3 до 103 години
  Број на парчиња: 150 отстранливи налепници
  Леплив хартиен материјал
  Хартија за графикони за пакување
  Големина: 3,5 x 3,5 cm
  Големина на пакување: 15,5 x 28 cm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.