ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  MY LITTLE RED PUZZLE

  MY LITTLE RED PUZZLE

  1.390 ден

  Некогаш во едно село живеело малo девојчe.Нејзината баба и сплете едно црвено капутче кое постојано
  го носеше, затоа сите ја завикаа Црвенкапа. Класична приказна преточена во сложувалка од 36 парчиња!

  На залиха

  SKU: PZ338U Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрација Txell Darne
  • Материјал FSC хартија од рециклиран картон
  • Спакувано во цврста картонска кутија
  • Големина 72 x 49 cm.
  • Големина на кутиите 30 x 20 x 7,5 cm.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.