ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  MY T-REX PUZZLE

  MY T-REX PUZZLE

  1.272 ден

  Добре дојдовте во светот на Londji’s Jurassic world! Нашиот Т-Рекс ја отвора вратата за 
  фантастичен свет каде Трицератопс, Диплодокус и Птеродактил ќе ве одведат на прошетка.
  
  Роаарррр!!!! Сложувалка од 36 парчиња.
  

  Welcome to Londji’s Jurassic world! Our T-Rex opens the door to a fantastic world where the Triceratops, Diplodocus and Pterodactylus will take you for a walk.

  Roaaarrrrr!!!! A 36 pieces puzzle.

   

   

  На залиха

  SKU: PZ336U/4181 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрации Mariana Ruiz Johnson
  • Материјал FSC хартија од рециклиран картон
  • Пакувањето е во цврста картонска кутија
  • Големина72 x 49 cm.
  • Големина на пакување 30 x 20 x 7,5 cm.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.