ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  NIGHT & DAY IN BARCELONA -Longji

  NIGHT & DAY IN BARCELONA -Longji

  968 ден

  Дојдете заедно со нас и откријте ја 1001 приказна што ви ја раскажуваме за Барселона.
  
  Неверојатна реверзибилна загатка од 36 парчиња!

  На залиха

  SKU: PZ145U Категорија: Ознаки: , , , , , , , , Brand:

  Опис

  • Илустратор Mariana Ruiz Johnson
  • Возраст 3 – 8 years old
  • Материјал FSC хартија од рециклиран картон
  • Пакување: цврста картонска кутија
  • Пакување 23 x 22,5 cm
  • Големина на пакување 13 x 17 x 4,5 cm

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.