ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Noisy Dinosaurs

  1.050 ден

  Кол.
  SKU: 9780746097847 Категорија: Ознаки: , , , , ,

  Опис

  Праисторискиот свет беше бучно место, полно со тираносаурси што рикаат, сауроподи и граблибвки што шушкаат.  Малите дечиња нема да можат да одолеат на притискање на копчињата за звук и копирајќи ги звуците на диносаурусите.
  Страни: 10
  Димензија :276 x 298mm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.