ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Noisy Jungle

  990 ден

  Нема на залиха

  SKU: 9780746098981 Категорија: Ознаки: , , , , , ,

  Опис

  Ова е прекрасна книга која помага во развивање и нови истражувања на децата. Со секое стискање на сликичките се произведуваат звуци од мајмунче, папагал и тигар. Забавата може да започне 🙂

   

  Страни:10

  Димензии:276 x 298mm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.