ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Noisy Orchestra

  1.050 ден

  Од благ дрвен ветер до удирање на тапани, оваа книга е совршен вовед во светот на класичната музика за мали деца. Придружете се на оркестарот за животните додека тие вежбаат за нивниот концерт. Од хрчак на тријаголник до нилски коњ со туба, слушајте ги инструментите на сите животни со притискање на копчињата за звук. Пред да го слушнете целиот оркестар на крајот со чудни илустрации и специјално напишана музика, оваа книга е целосно задоволство за малите љубители на музиката. Прекрасен подарок за да се поттикне рана љубов кон музиката. Музика напишана и продуцирана од Ентони Маркс.

  На залиха

  SKU: 9781409551638 Категорија: Ознаки: , , , ,

  Опис

  knig

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.