ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Noisy Zoo

  1.050 ден

  Нема на залиха

  SKU: 9780746099162/4153 Категорија:

  Опис

  Зоолошката градина е бучно место, полно со мајмуни кои викаат, морски лавови, мечки и многу други животни. Малите деца нема да можат да одолеат а да не ги притискаат копчињата на звуците на животните. Силните картички со слики овозможуваат брзо и лесно лоцирање на сцените во книгата

  
  			

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.