ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  НОКШИР АНАТОМСКИ CHICCO

  417 ден

  АНАТОМСКИ НОКШИРИ-СИГУРНА ХИГИЕНА

  ДОТАПНИ БОИ СИН И ЗЕЛЕН

  Нема на залиха

  Опис

  Анатомскиот нокшир за сигурна хигиена е идеално при преминот на фазата на бебето од пелени кон тоалет. Има комфорно анатомско седиште практичен преден штитник од прскање. Лесно е, има рачка за полесно да се носи мазна заоблен површина, лесна за чистење.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.