ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  НОКШИР АНАТОМСКИ CHICCO

  490 ден

  АНАТОМСКИ НОКШИРИ-СИГУРНА ХИГИЕНА

  ДОТАПНИ БОИ СИН И ЗЕЛЕН

  In stock

  Кол.

  Description

  Анатомскиот нокшир за сигурна хигиена е идеално при преминот на фазата на бебето од пелени кон тоалет. Има комфорно анатомско седиште практичен преден штитник од прскање. Лесно е, има рачка за полесно да се носи мазна заоблен површина, лесна за чистење.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.