ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Креветчиња и оградици  >  ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI

  ОГРАДИЦА BOHO BEIGE MONI

  5.590 ден

  Ви го претставуваме одличниот модел на оградица за игра ” Boho”, кое се одликува со интересен дизајн, функционалност, удобност и загарантиран квалитет.

  На залиха

  SKU: 066P900501 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Опис

  Ви го претставуваме одличниот модел на оградица за игра ” Boho”, кое се одликува со интересен дизајн, функционалност, удобност и загарантиран квалитет.
  Оградицата е исклучително компактна, зафаќа малку простор и е многу лесна за носење. Значи, каде и да одите, можете да ја понесете со вас.
  Освен сладок сон, погоден е и за забавни игри. Безбедна е, па родителите можат да бидат сигурни дека нивното малечко нема да падне.
  Во оградицата Вашето бебе ќе се чувствува одлично, ќе поминува часови во забавни игри, а кога ќе се умори, слатко ќе заспие.
  Моделот ја обезбедува потребната удобност, безбедност и сигурност на детето.
  Благодарение на големите мрежести прозорци, ќе можете да го гледате бебето во секое време и да бидете сигурни дека се чувствува добро.

  9.100 кг
  99x99x77 см
  24x24x84 см

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.