ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Овошје и зеленчук што се сече – Janod

  Овошје и зеленчук што се сече – Janod

  1.890 ден

  Гајбичка со 9 овошја и зеленчуци што можат да се сечат: тиквичка, морков, патлиџан, репка, круша, лимон, јабокло и јагода, како и штица за сечење, ноџ и цедалка… Се што е потребно за да се направат вкусни јадења.

  Димензии на гајбата: 20,3 x 13,3 x 10,5 cm

  На залиха

  Кол.
  SKU: 3700217366070 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Материјал Дрво
  Димензии 20,3 x 13,3 x 10,5 cm
  Возраст 3-8 г.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.