ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Едукативни играчки  >  ПАНДА COLOURFUL COUNTING LEAP FROG

  ПАНДА COLOURFUL COUNTING LEAP FROG

  2.390 ден

  ПАНДА COLOURFUL COUNTING LEAP FROG
  ШАРЕНО БРОЕЊЕ СО ЦРВЕНА ПАНДА: Оваа мека, црвена панда за гушкање ќе ги претстави бројките и боите на нејзината опашка, помагајќи да се стимулира развојот на јазикот кај бебињата.
  ИГРАЧКА ЗА УЧЕЊЕ: Дознајте за боите со песна и светла што трепкаат за да одговараат на боите што ги именува црвената панда. Бројте до 10 пеејќи песна за броење додека ги гледате броевите на опашката на црвената панда.
  МУЗИЧКА ИГРАЧКА ЗА БЕБЕ: Малите можат да го притиснат срцето на црвената панда за да слушнат фрази за броење и бои. Ако ја притиснат нејзината музичка шепа, ќе слушнат шест песни за учење и три танцови ритми.
  СЕНЗОРНА ИГРА: Мекото тело, сомотскиот нос, извезените очи и шарените ткаенини со шари обезбедуваат тактилна и визуелна стимулација за бебето.
  ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ??ЗА ДЕВОЈКИ И МОМЦИ: Оваа симпатична едукативна играчка е идеален роденденски подарок или божиќен подарок, бидејќи е специјално дизајнирана да го поддржи развојот на машките и девојчињата на возраст од 6 месеци па нагоре. Потребни се 2 AAA батерии; батерии вклучени само за демо цели; нови батерии препорачани за редовна употреба.

  In stock

  Кол.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.