ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ПАРФИМИРАН КЛИП РОЗЕ CHICCO

  129 ден

  ПАРФИМИРАН КЛИП РОЗЕ CHICCO
  Практичен и шарен, парфимиран клип кој може да го прикачите на облеката(маици, панталони, ранци, капи, дури и на рамката од количката)
  Неговиот природен мирис се базира на лимонова трева.
  Погоден за целото семејство.
  Достапен во 4 комбинации од бои.

  На залиха

  Кол.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.