ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Пазарче – Janod

  Пазарче – Janod

  6.890 ден

  Убаво зелено пазарче за продажба на овошје и зеленчук, идеален за амбициозните мали градинари. Зелениот пазар доаѓа со часовник, знак за „отворено/затворено“ во вид на црна табличка, кутија со креди, 6 картонски кутии за за различни видови храна, каса, вага, 3 јаболки, 3 банани, 3 јаготки, 3 моркови, 3 роткви, 3 компири и 3 хартиени кеси за пазарење.

  Вкупен број на парчиња: 32.

  Овој сет е спакуван во кутија и е потребно склопување.

  На залиха

  SKU: 3700217365745 Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  Димензии 43 x 30 x 93 cm
  Материјал Дрво, хартија, картон / Wood, paper, cardboard
  Возраст 3-8 г

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.