ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Книги за деца  >  Peppa Pig: My First Book of Patterns Pencil Control

  Peppa Pig: My First Book of Patterns Pencil Control

  320 ден

  Учи како да пишуваш со Peppa и нејзините пријатели. Peppa те учи како да пишуваш и како да учиш со неа. Оваа брилијантка книга им помага на децата да добијат поголема концентрација и да вложуваат во зголемување на нивните вештини. Прекрасните слики и забавни соодржини со Peppa ќе им помогнат на малите обожавалтели да имаат поголема желба и интерес во изучување на нови работи. Peppa учи како да пишува, затоа направете и вашето дете да учи заедно со неа преку одлични слики и и забавани задачи.

   

  Нема на залиха

  SKU: 9780241532454 Категорија: Ознаки: , , , , ,

  Опис

  Учи како да пишуваш со Peppa! Уживајте во 25 страни со Peppa!

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.