ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  POCKET DREAM A TREE

  1.032 ден

  Помогнете им на верверичките да го изградат дрвото од соништата користејќи ги сите гранки.
  Игра каде помагањето е клучот за победа! Кооперативна игра за целото семејство. Одлично спакувано за да може да го понесете со себе и да се забавувате насекаде!

  На залиха

  Кол.

  Опис

  PGИлустрација Can Seixanta
  Возраст од 3 до 103 години
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување Цврста картонска кутија
  Големина на кутијата 14 x 14 x 4 cm
  MOQ 2 единици.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.