ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  POCKET DREAM A TREE

  Original price was: 1.290 ден.Current price is: 1.032 ден.

  Помогнете им на верверичките да го изградат дрвото од соништата користејќи ги сите гранки.
  Игра каде помагањето е клучот за победа! Кооперативна игра за целото семејство. Одлично спакувано за да може да го понесете со себе и да се забавувате насекаде!

  Out of stock

  Description

  PGИлустрација Can Seixanta
  Возраст од 3 до 103 години
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување Цврста картонска кутија
  Големина на кутијата 14 x 14 x 4 cm
  MOQ 2 единици.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.