ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  POCKET WORLD – Longji

  POCKET WORLD – Longji

  714 ден

  Нашата планета е полна со мали и големи детали што можете да ги најдете во оваа сложувалка од 100
  парчиња.

  На залиха

  SKU: PZ555U/4713 Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Carmen Saldaña
  Возраст: 3 до 103 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 23,5 x 16,5 cm
  Големина на кутијата: 13 x 13 x 3,5 cm
   

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.