ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ПОДЛОГА АНТИКОЛИК БЕЛА BABY JEM

  2.090 ден

  ПОДЛОГА АНТИКОЛИК БЕЛА BABY JEM

  На залиха

  Опис

  Кружниот цилиндар поставен под колената ги турка ноџињата кон стомачето овозможувајќи му да заземе позиција што му одговара.Има отвор на горниот дел на подлогата за да се спречи израмнување на главата.Навлаката се отсранува за перење.Подлогата обезбедува најпогодна позиција за спиење на вашето бебе.Антиколик перниче кое ги ублажува грчевите кај бебето.
  • Димензии на производот: 45x66x11cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.