ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра, Подлога за игра  >  ПОДЛОГА ЗА ИГРА HOPSCOTCH CHICCO

  ПОДЛОГА ЗА ИГРА HOPSCOTCH CHICCO

  2.384 ден

  Подлога за игра, која е нова верзија на традиционалната игра. Со два начини на игра: фрли паричка за да играш; фрли ги коцките во фитнес мод за да ја комплетираш вежбата. Шарените светла ви покажуваат каде да скокнете, звуци и различни игри, подлогата за скокање ви овозможува да се забавувате додека вежбате! Ги развива моторните вештини и прецизноста. Наменета за деца од 2-5 години.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 091500000 Категории: , Ознаки: , , , Brand:

  Опис

  ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
  Модерна верзија на класичната детска игра скоканка.
  2 начини на играње, музички и фитнес мод.
  Електронска подлога со светла и звуци и игри со зголемување на комплексноста.
  Ги развива моторните вештини и прецизноста.https://youtu.be/pc8WgxPGShQ

  Дополнителни информации

  Димензии 150 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.