ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Подлога за игра  >  ПОДЛОГА ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST AKTIVITY PLAY GYM 0+ CHICCO

  ПОДЛОГА ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST AKTIVITY PLAY GYM 0+ CHICCO

  2.390 ден

  ПОДЛОГА ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST AKTIVITY PLAY GYM 0+ CHICCO
  Шарена подлога со лакови, имитирајќи волшебна шума.

  Нема на залиха

  SKU: 104710000/4236 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  ПОДЛОГА ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST AKTIVITY PLAY GYM 0+ CHICCO
  Шарена подлога со лакови, имитирајќи волшебна шума.
  Допирањето и визуелниот контакт со нив промовира развој на вештини за визуелна координација.
  Подлога во овална форма, со разнобоен распоред и лак што се отстранува со мека ткаенина, безбеден и универзален систем за фиксирање.
  100% полиестер.
  Безбеден и практичен. Забавни, шарени играчки од текстил.
  Може да се пере во машина.
  Димензии: 80 x60 см
  Препорачана возраст: 0+

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.